Sultanbeyli Bayan İlahi Grubu-İslami Kına

Sultanbeyli Bayan İlahi Grubu

Bayan İlahi Ekibi Neler Yapar?

Kalite ve Hizmette “Sınır” tanımayan Bayan İlahi Grubumuz  Düzenlediği Bebek MevlüdüCenaze Mevlüdüİslami Kına OrganizasyonuSünnet Kınası, ve Bayanlara Özel Manevi etkinlikler ile Sultanbeyli de hizmet vermeye devam ediyor..
Sultanbeyli Bayan İlahi Grubu olarak Mutlu Ailelerin Sultanbeyli de Dini Kına organizasyonu, Sultanbeyli de Bebek Mevlüdü, Sultanbeyli de Cenaze Mevlüdü, Sultanbeyli İslami Nişan, Sultanbeyli de İslami Düğün gibi her türlü İslami Organizasyonlarınızda sizlere çözümler üreterek hizmet sunuyoruz..

İslami Kına Sultanbeyli

Yaptığımız programlar aileler adına selamlama ile başlar. Sultanbeyli İslami Organizasyonu izleyen Konuklarımıza selamlama konuşması, Kuran-ı Kerim ve Sohbet yapıldıktan sonra, Sultanbeyli Bayan İlahi Grubunun Def ile İlahileriBayan Semazen Gösterisi gibi  etkinlikler ile İslami  Organizasyon devam eder,

İslami Kına Organizasyonu İstanbul ekibimizin düzenlediği Gül ile Nasihatler bölümünde gelinimiz annesinden aldığı nasihatler ile yeni yuvasını nasıl idame edeceğini ve nasıl iyi bir eş olacağını bir kez daha hatırladı.

Kevser İslami Kına Ekibi hiçbir İslami Kına Organizasyonunda çocukları ihmal etmez, çocuklarımızın gönlünü ilahiler ve yarışmalarla hoş ediyor ve onlarıda bu geceden mutlu bir şekilde uğurluyoruz ..

Sultanbeyli Bayan İlahi Grubumuz, Sultanbeyli İslami Kına Gecesinin finalini ise en güzel Kına TürküleriKına İlahileri eşliğinde Kına Yakma Merasimi İle Gerçekleştirdi.. Gelin Hanım ve Damat beyin yakın akrabaları dışında birçok önemli davetlinin de katıldığı Dini Kına Merasimimiz Sultanbeyli nin en Çok tercih edilen İslami Kına Organizasyonu olarak Unutulmayacak anılar arasında yerini aldı. Bu muhteşem İstanbul İslami Kına Organizasyonunda ve İstanbul İslami Kına Gecesinde ilgilerini bizden eksik etmeyen  Ailelerimize çok teşekkür ederiz…

SULTANBEYLİ BAYAN İLAHİ GRUBU

HİZMET VERDİĞİMİZ BÖLGELER

Sultanbeyli Bayan İlahi Grubu,
Abdurrahmangazi Mahallesi Bayan İlahi Grubu,
Adil Mahallesi Bayan İlahi Grubu,
Ahmetyesevi Mahallesi Bayan İlahi Grubu,
Akşemsettin Mahallesi Bayan İlahi Grubu,
Battalgazi Mahallesi Bayan İlahi Grubu,
Fatih Mahallesi Bayan İlahi Grubu,
Hamidiye Mahallesi Bayan İlahi Grubu,
Hasanpaşa Mahallesi Bayan İlahi Grubu,
Mecidiye Mahallesi Bayan İlahi Grubu,
Mehmetakif Mahallesi Bayan İlahi Grubu,
Mimarsinan Mahallesi Bayan İlahi Grubu,
Necipfazıl Mahallesi Bayan İlahi Grubu,
Orhangazi Mahallesi Bayan İlahi Grubu,
Turgutreis Mahallesi Bayan İlahi Grubu,
Yavuzselim Mahallesi Bayan İlahi Grubu,

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.