Sakarya İslami Kına Organizasyon

Hizmette “Sınır” tanımayan İslami Kına organizasyonumuz,  Sakarya’daydı…
Bektaş & Demirel Ailelerinin muhteşem Dini Kına organizasyonu, sunucumuzun selamlaması ile başladı. İslami Kına Gecesini izleyen Misafirlerimize selamlama konuşması, Kuran-ı Kerim ve Sohbet yapıldıktan sonra, Def ile İlahiler, Bayan Semazen Gösterisi ile İslami Kına Etkinliğimiz devam etti,

Gül ile Nasihatler bölümünde gelinimiz annesinden aldığı nasihatler ile yeni yuvasını nasıl idame edeceğini ve nasıl iyi bir eş olacağını bir kez daha hatırladı.

Kevser İslami Kına Ekibi hiçbir İslami Kına Organizasyonunda çocukları ihmal etmez, çocuklarımızın gönlünü ilahiler ve yarışmalarla hoş ediyor ve onlarıda bu geceden mutlu bir şekilde uğurluyoruz .

çocuklarla başbaşa

Bayan İlahi Grubumuz, Sakarya İslami Kına Gecesinin finalini ise en güzel Kına Türküleri, Kına İlahileri eşliğinde Kına Yakma Merasimi İle Gerçekleştirdi..

Gelin Hanım ve Damat beyin yakın akrabaları dışında birçok önemli davetlinin de katıldığı Dini Kına Merasimimiz Sakarya’nın en Çok tercih edilen İslami Kına Organizasyonu olarak Unutulmayacak anılar arasında yerini aldı. Bu muhteşem Sakarya İslami Kına Organizasyonunda ve Sakarya İslami Kına Gecesinde ilgilerini bizden eksik etmeyen Bektaş ve Demirel Ailelerine çok teşekkür ederiz…

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.