Güzel memleketimiz de, maneviyatımızın temellerini çürüten ve uzun yıllar süren karanlık bir geçmişi hepberaber yaşadık..
fakat artık insanımız bu anlamda, önündeki her türlü engelleri kaldırmaya, karanlıkları aydınlatmaya ve zihnini temizlemeye başladı..
tabii ki bu durum, insanımızın, hayatın her alanında kendi inanç ve kültürüne yönelik yeni, ciddi ve doğru adımlar atmasına vesile oldu..

İşte o alanlardan biri de, iki cihanda birlikte yürünecek saadet yolunun, yani huzurun yolu dediğimiz evliliklerin, başlangıç merasimleri, yani düğünlerimiz oldu..

evliliğin temeli sayılacak bir etkinlik olan düğünlerimizin, temelimiz sağlam olsun düşüncesi ile müslümana yakışan bir tavırla, ve meşru bir çerçevede, davetlilerin, uzak yakın akraba, eş dost tüm sevenlerin ve sevdiklerimizin eğlenebileceği, öğrenebileceği, duygulanıp hisleneceği, tüm güzel duyguların bir arada yaşanacağı,  kısacası o misalsiz ortamı yaşayan herkesin, bir ömür hatırlayacağı,
aynı zamanda islami çizginin de dışına çıkmadan gerçekleştirileceği merasimler düzenlenmeye başlandı..

KEVSER ORGANİZASYON işte tam bu sırada, o zor günlerde özlemini çektiğimiz maneviyata uygun, ve gelecek güzel günlerde daima hatırlanacak organizasyon ve etkinlikleri, sizlerin hizmetine sunma hayali ile yola çıktı..
2000 li yılların başından beri, islami organizasyon etkinliklerinin içinde yetişen, olgunlaşan ve pişen ekibimiz ile, sizleri maneviyat kokan ama aynı zamanda eğlendiren etkinlilerle buluşturuyoruz..
İslami Düğün, İslami Nişan, İslami Kına Gecesi, İslami Sünnet Düğünü, Okul Etkinlikleri, Anaokul Sunuculuğu, Açılış Organizasyonu, Dernek Toplantıları, Konferanslar, Seminerler, Kişisel Gelişim Organizasyonu, Konserler,Tiyatro Gösterileri,

VE TÜM ETKİNLİKLERİNİZDE GÜZELLİKLERE VESİLE OLMAK İÇİN,  SUNUCU VE SANATÇILARIMIZ,  SEMAZENLERİMİZ, MEHTERANLARIMIZ, PALYAÇO, NASRETTİN HOCA VE DİĞER ANİMASYON EKİPLERİMİZ, SADECE BAYANLARDAN OLUŞAN, BAYAN İLAHİ GRUBU, BAYAN SEMAZEN, BAYAN HOCA, BAYAN SUNUCU, TÜM EKİP VE EKİPMANLARIMIZ İLE SİZİNLEYİZ, YANINIZDAYIZ VE HİZMETİNİZDEYİZ….
2005 Yılından Bugüne 10 yıllık tecrübemiz ile, seminerler, toplantılar, düğünler, manevi etkinlikler, geziler, açılış programları, konserler, Dernek Toplantıları, kültürel etkinlikler, eğlence grupları, animasyonlar, tiyatrolar ve daha onlarca hizmetlerle sizlere keyifle hizmet veriyor,
mutlu, özel ve güzel günlerinizi tertipleyip, düzenliyor, 

KEVSER ORGANİZASYON olarak

Mutlu AN’larınızı Unutulmaz ANI’lara Dönüştürüyoruz..

Bize Ulaşın..

KEVSER ORGANİZASYON
kaliteli, güleryüzlü, zamanında ve sorunsuz hizmet..