BEYKOZ DİNİ KINA ORGANİZASYON

Kevser Organizasyon, islami kına gecesi ve Bayan İlahi Grubu olarak,her genç kızın yıllardır hayalini kurduğu ve ömrü boyunca hatırlayacağı,  muhteşem bir İslami kına gecesi organizasyonu nu daha alnımızın  akı ile tamamlayıp, dünya evine girecek bir güzel çiftimizin Dini Kına Organizasyonunda daha sevincine ortak olup, bu özel AN’larını şansa bırakmadık ve profesyonel ekibimiz ile unutulmaz ANI’lara dönüştürdük,

28 Eylül 2019 Cumartesi  günü, Beykoz Hekimbaşında, İslami Kına Gecesi Organizasyonu Gerçekleştirdik..

İslami Kına Gecesi Organizasyon fiyatları için tıklayın

Gül ve Aydın  Ailelerinin kerime ve mahdumları,  Sedef  ve İhsan ‘ın Dini kına gecesi, islami kına Organizasyonu Beykoz’ da  Bu güzel ve özel Anlara Eşlik Etmek için, tüm dost, akraba ve diğer davetlilerinin yoğun katılımı ile gerçekleşti..

İslami Kına Organizasyonumuzda, Bayan İlahi Grubu’muz ve Bayan Organizasyon Ekibi’miz salon girişinde  misafirlerimizi gülsuyu ve lokumlar ile karşılayıp güler yüzlü bir şekilde yerlerini gösterdikten sonra, güzel bir eser ile konfeti ve volkan eşliğinde merakla beklenen gelin ve damadımızı salona davet ettiler..

Sohbetli kına gecesi organizasyonu fiyatları için tıklayın

Çiftlerimizin Kaz Tüyü Gelin Yolları altından  salona girişinden sonra Gelin ve Damadımızı alkışlarla Kına Tahtımıza aldık  ve İslami Kına  Program Akışımız şöyle devam etti..

Ailelerin , Gelinimiz ve Organizasyonumuz adına gelin ve damadımızın isimlerini söyleyerek misafiflerimize Hoş Geldiniz konuşması yapıldı.  Aşr’ı Şerif okunarak manevi ortam kuvvetlendirildi.

Bayan İlahi Grubu’muz Def Eşliğinde İlahiler ve ezgiler söyleyip davetlilere özel ve farklı bir atmosfer yaşatırken, aynı zamanda Kına ilahilerine davetlilerinde eşlik etmesi ile gecemizin birlik ve bütünlüğü sağlandı ve ailelerin birbirleri ile kaynaşmasına zemin hazırlanıp bu güzel Dini Kına Gecesinin yaşandığı ortam şenlendirildi…

Kına Gecesi Ekibimiz  Kahve İkramı bölümü ile ,Gelinimizin Annesi ve Kayın Validesine güzel bir jesti olarak  , annesinin ve kayın validesinin, Söz Merasimi idi, Nişan Merasimi idi, Kına idi, davetliler ve ikramlardı darken bir hayli yorulduklarını düşünerek onlara elleri ile kahve ikram etmek istediğini belirtti . ve İslami Kına Ekibimizin yardımıyla  ikram için anne ve kayınvalide Kına Tahtı’na alındı. Kahveler ikram edilirken güzel bir fon eşliğinde sonu kahve çekirdeğine dayanan, Eşler arasında Muhabbeti, Sevgiyi , Aşkı ve Şevkati konu alan bir hikaye anlatıldı.Kahvelerin bitiminde, annelerin elleri öpüldü ve  gelinimiz Kına Tahtına geçti..

Gül Merasimi Nedir ? Diye soruyor birçok gelinimiz. Kısaca Anlatalım..
Bu merasim için annemiz ve gelinimiz  salonun ortasında buluşurlar ve güller anneye verilir. Güzel bir fon eşliğinde nasihatler seslendirilir. Her nasihatte annemiz gelinimize bir gül Verir. Gözler pür dikkatle onları izlerken bu güzel  evlilik ile ilgili nasihatler misafirlerin kalplerine nakşolunur. Amaç gerçekleştiğinde ise Gelinimiz annesinin elini öperek yerine yani kına tahtı‘na alınır.

Yaşanılan duygu yogunluğundan mütevellit güzel bir tasavvuf  musikisi eşiliğinde Bayan Semazen Ekibi gösterileri ile ruhlar meşke daldı.

Böylece Güzellikler ile dolu bir  İslami Kına Gecesi  Programını Misafirlerimize sunduk.

Değerli Gül ve Aydın ailelerimizin gözbebekleri olan Sedef ve İhsan kardeşlerimize bir ömür mutluluklar diliyoruz…

Niyetimiz bu güzel İslami kına da ayrı bir heyecan , ayrı  bir ruhla, paylaştığımız böylesine güzel ve önemli bir İslami Organizasyon un farkına vararak, canı gönülden ve tüm içtenliğimizle hizmet etmektir. Gayemiz Çiftlerimizin Memnuniyetlerini alarak bu güzel günü daha keyifli bir hale getirmektir. Ve bu şuurla sizlerinde destekleriniz ile daha nice Profesyonel İslami Kına Gecesi Organizasyonu na imza atmaya gayret edeceğiz.

Sizlerde Beykoz Hekimbaşı’nda İslami Kına Organizasyonu Düzenlemek İsterseniz, Kevser Organizasyonu hemen arayabilirsiniz…