İSLAMİ KINA ORGANİZASYON İSTANBUL

ÖNEMLİ NOT.

istanbul dışı hizmetimiz mevcuttur.. fiyat bilgisi alınız..

İSLAMİ KINA ORGANİZASYON PAKETLERİMİZ

İslami Kına Organizasyonu Nasıl Yapılır ?

Dini Kına Gecesi Program Akışı

 • Bayan İlahi Grubu

  veya İslami Kına sahibinin seçtiği bir eser eşliğinde gelin yolları altından salona giriş yapılır..ve Seçilen Kına Gecesi Türküleri eşliğinde gelin yollarının altından gelinimiz davetlilerin huzuruna çıkar.

 • Gelinimiz Kına Tahtına kadar gelir ve oturur.
 • Etrafında volkan ve konfeti şov yapılır. Kına Tahtı önüne gelindiğinde gözleri okşayan ve salona coşku katan volkan ve konfeti gösterisi ile seyircilere bu İslami Kına Gecesinin çoşkulu bir atmosferde Gerçekleşeceği hissettirilir..
 • Eser kapatılır ve hoş geldiniz ilahileri ile davetliler selamlanır. Daha sonra İslami Kına Giriş ilahileri çalınır ve söylenir..
 • İslami Kına Organizasyonumuza teşrif eden misafirlerimize, Aileler, gelinimiz ve İslami Kına Organizasyon Firması adına hoş geldiniz konuşması yapılır.
 • Aşr-ı Şerif

  okunarak manevi ortam kuvvetlendirilir. ve bu hayırlı İslami Kına merasiminin başlangıcı da bu vesile ile sözlerin en hayırlısı olan Kur-an’ı Kerim ile başlatılmış olur.. ve Tevbe-i istiğfar yapılır..(ilahi şeklinde)

 • İslami Kına Gecesi

  nde Kına gecesi ilahileri eşliğinde gelinimiz ortaya alınır ve etrafında def çalarak ilahi söylenir. Bu görsellik ile ara ara gelinimizin elinden tutularak, davetlilere selam vermesi sağlanır..Def eşliğinde birkaç ilahi daha seslendirilir.

 • Kahve ikram bölümü

  ( gelinimizin anne ve kayın validesine bir jesti olarak anne ve kayın validesinin İslami Nişan, İslami Kına, İslami Düğün, davetliler, ikramlar derken, bir hayli yorulduklarını düşünerek onlara elleri ile kahve ikram etmek istediği belirtilir ve ikram için anne – kayın valide Kına Tahtına alınır)
  Anne ve kayın valide dosta düşmana karşı “yan yanayız, birlikteyiz” mesajı verirler. İslami Kına Organizasyonunda Kahveler ikram edilirken Bayan Sunucumuz fon eşliğinde sonu kahve çekirdeğine dayanan, eşler arası sevgi, aşk, muhabbet ve şefkati konu alan bir hikaye anlatır. Kahveler biter, gelinimiz fincanları alır, annelerimiz yerlerine, gelinimiz Gelin Tahtına geçer

 • Bayan Semazen

  gösterisi ile ruhlar meşke dalar.

 • Gül Merasimi

  : Annenin gelinimize nasihatleri bölümüdür. Anne ve gelinimiz orta kısımda buluşurlar ve getirilen güller anneye verilir. Fon eşliğinde nasihatler seslendirilir. Her nasihatin sonunda annemiz Geline bir gül verir nasihatler bitince yaşanılan duygu yoğunluğundan mütevellit anne-kız yorulmuş olduğu düşünülerek Kına Tahtına alınır. Bu esnada bilgisayar üzerinden anne ve gelin ile ilgili ilahiler seslendirilir..

 • Elbette çocukları unutmadığımızı bilmenizi isteriz. Bayan Organizasyon Ekibimiz ile birlikte çocuklarımız büyük bir çember yapar ve birkaç çocuk ilahisi eşliğinde oyunlar oynarlar. Çocuklar Ablalarını taklit ederler. Bu sayede biraz önce İslami Kına Gecesinde toplanan hüzün bulutları dağılmış olur.
 • Bayan İlahi Grubu Tarafından Def eşliğinde ilahiler söylenir. Davetlilerin de ilahilere katılmaları sağlanarak ortam canlandırılır.
 • Gelin – Kayın valide atışması ( Gelin ve kayın valide orta kısımda buluşurlar, arkada ekip arkadaşlarımız gelin ve kayın validenin seslendirmelerini yaparlar. Bu atışmada davetliler kâh gülerek kâh alkışlar ile varlıklarını hissettirirler.) Not: Gelin ve kayın valideyi rencide edecek, üzecek hiçbir kelime ve cümle bulunmamaktadır. Tamamen sevgi ve muhabbet içermektedir.
 • Son olarak gelinimiz ekibin yanına geçer ve , Kına Yakma Merasimine geçiş sağlanır.
 • Hazırlıklar tamamlanır, Kına Tahtı ortaya çıkar, gelin hanımın ya da Bayan Organizasyon ekibimizin seçtiği bir eser eşliğinde gelin ve arkadaşlarının salona teşrifi sağlanır. Gelinimiz birkaç tur atıp oturduktan sonra, arkadaşları etrafında dönmeye devam eder. Geniş bir çember yaparak eser bitince otururlar. Fon eşliğinde neden kına yakıldığına dair küçük bir hikayeden sonra anne gelinimizin sağ tarafına, kayın valide de sol tarafına davet edilir. Anneden babadan davetlilerden helallik alınıp sağ elin kınası yakılır. Bu esnada helallik ile ilgili ilahiler okunur. Kayın valide sol eline hediyesini verir ve sol elin de kınası yakılır. Bu esnada gelin ile ilgili eserler çalınır..
 • Kapanış duası ile program nihayete erdirilir.

Gelinimiz artık dilediği Gibi hareket edebilir, davetlilerle ilgilenebilir.

İslami Kına Organizasyonu İstanbulHayatta, Geçmiş günlere Geri dönüp Bakıldığında,  güzel hatırlanması gereken nadide günlerden biridir Kına Gecesi
Üstelik bir başlangıçtır da..
Ömrünün O günden sonrası, güzel hayaller ile süslenmiş bambaşka bir hayata başlamaktadır..


Kına Gecesi Sohbeti

           


İslami Kına

Hayatta birkez Yaşanan Dini Kına Gecesi ni, sadece eğlenceden ibaret görmeyip, İslami çerçevede muhteşem bir İslami organizasyon ve unutulmaz bir İslami Kına Organizasyon ile Taçlandırıyoruz.

 İslami Kına Organizasyonu İstanbul da ve diğer illerde yaparken, kendimizi,  çiftlerimizin yerine koyuyor,  kendi İslami Kına Organizasyonumuz gibi, özveri ile çalışıyor, dikkatli ve düzenli bir şekilde hazırlanıyor, İslami Kına boyunca çiftlerimize hiçbir ağır yük yüklemiyor, onlara İslami Kına Gecesi ne gelen misafirlerine, mutlu çehreleri ile gülümsemelerini söylüyor,  Güleryüzlü, Güvenilir ve Sorunsuz hizmet sunmaya gayret ediyoruz..

Evet İslami Kına Organizasyonu yaparken sadece mutlu olmanızı istiyoruz..

Kevser Organizasyon İslami Kına organizasyonu İstanbul denilince akla gelen ilk  Dini Kına Organizasyonu firmasıdır..

Unutmayın!!! İslami Kına İstanbul  da Bizim İşimiz..
İslami Kına Organizasyonu düzenlemeden önce Mutlaka bizi arayın..

İslami Kına Organizasyonu Program Akışı Nasıl Olur?

İslami Nişan Organizasyon
 Program Akışı Nasıl Olur?

İslami Düğün 

Organizasyon Fiyatları

KEVSER BAYAN İLAHİ GRUBU

0542 511 12 11
Kevser Organizasyon Olarak, Tamamen Bayanlardan Oluşan İlahi Grubumuz ile sadece bayanlara yönelik programlarda hoşça nağmeler dinleyip, gözleri ve gönülleri okşayan naif gösteriler izleyebilmeniz için hizmet vermekteyiz..

Bayanlara özel ” Bayan Tasavvuf Ekibimiz ” artık bayanların kendi aralarındaki özel günlerini ,
özel anlarını, İslami Kına Gecesi, İslami düğün, Sünnet Kınası , Bebek Mevlidi gibi etkinlikleri tasavvuf musikimizin eşsiz nağmeleriyle süslüyor.

İşini Severek yapan, çoşku ve Heyecanını Bulunduğu mekana yansıtan İlahi Okuyan Bayanlardan oluşan Bayan İlahi Grubumuz sadece bayanlara özel ortamlarda program yapmaktadırlar….

İslami Kına ve diğer etkinliklerinizde İlahi Okuyan Bayanları dinlemek, Bayan Semazen Gösterisi İzlemek, Bayan İlahi Grubu Fiyatları ve Bayan İlahi Grubu İstanbul Fiyatlarını öğrenmek ayrıca
Kevser Bayan İlahi Grubumuzu özel davetlerinizde dinlemek isterseniz,  bize ulaşın..
0542 511 12 11

Not: Sizden ricamız İslami Kına Gecesi Organizasyonu Boyunca tuttuğunuz mekan içerisinde veya müdüriyette lütfen erkekleri bulundurmayınız.
Bayan İlahi Grubumuzun en hassas olduğu nokta budur. Mekan içerisinde bir erkek olduğu vakit,Bayan İlahi Ekibimiz sahnede yerini alamaz. Duyarlılığınız ve İslami Hassasiyetiniz için şimdiden teşekkür ederiz.

Muhabbetle kalınİslami Kına Gecesi Organizasyonları

Sunduğumuz Diğer Hizmetler

 • Gül Şerbeti İkramı
  Bayanlardan oluşan ilahi grubu
  Bayan sunucular
  Bayanlardan oluşan palyaçolar
  Bayan tasavvuf grupları
  Bayan ilahi grupları
  Def Eşliğinde İlahiler
  El Zilleri Ve Taçlar
  Bayan hoca
  Bayanlardan oluşan kına ekibi
  Hint Kınası Henna
 • Mekanların süslenmesi
  Bayan semazen
  Bayanlardan oluşan garson ekibi
  Bayan kameraman
  Bayan fotoğrafçılar
  Kına Tahtı
  Kına Minderi
  Taht Cibinliği
  Gelin Bindallısı
  Arkadaş Bindallısı
  Kına Tepsisi
 • Gelin Yolu
  Anne ve Kayınvalideye Kahve İkramı
  Gül Takdim bölümü ve Anne Nasihati
  Kına Sepeti
  Hediyelik Kuru Kına
  Yaş Kına
  Kına Mumları
  El Gülleri
  Konfetiler
  Volkanlar
  Nişan Masası
 • Kına Tahtı Kiralama

Dini Kına Gecesi Organizasyonu*Kevser Organizasyon, En başından, Sonuna kadar *İslama Uygun Kina Gecesi düzenlemek isteyen siz değerli müşterilerimizin ilk tercih ettiği organizasyon firmasıdır..
sizlerde feyizli ve *Kuranlı Kına Gecesi Organizasyonumuzdan yararlanabilirsiniz..

Sohbetli Kına Gecesi Nasıl Olur?

*Sohbetli Kına Gecesi Nasıl Olur diye düşünüyorsanız eğer,
Kevser Organizasyon ayrıcalığı ile düzenleyeceğiniz  İslami kına gecesinde, *Dini Kına Gecesi Piyesleri, *Kına Gecesi Sohbetleri, ve birbirinden güzel *İslami Kına Gecesi Şiirleri dinleyebilir, o özel gecede *Bayan İlahi Grubumuzun Söylediği
birbirinden güzel *kına gecesi ilahileri ni izleyebilirsiniz..
Bayan İlahi Sanatçıları eşliğinde Sizde bu ayrıcalığı Kevser Organizasyon ile yaşayın….

Muhafazakar Kına Gecesi

 Unutmayın!!! İslami Kına Bizim İşimiz..
Çok Düşünmeyin!!
Siz Geleceğinizi Planlayın..
İslami Kına Gecesi Organizasyonunuzu Bize Bırakın..
bizi arayın ve birbirinden güzel *dini kina gecesi fikirlerimizi sizinle paylaşalım..
Bayan İlahi Grubu Fiyatlarımızı öğrenmek için bizi hemen arayın..
GÜNGÖREN İSLAMİ KINA GECESİ ORGANİZASYONU


İslami Kına Nasıl Olur ?

*Kevser Organizasyon,  baştan, Sona kadar *İslama Uygun Kina Gecesi düzenlemek isteyen  müşterilerimizin, Türkiye Çapında ilk tercih ettiği İslami Kına Gecesi Organizasyonu firması olmaya devam ediyor..
sizlerde feyizli ve *Kuranlı Kına Gecesi organizasyonlarımızdan yararlanmak istiyorsanız en doğru adres Kevser Organizasyon..

   İSLAMİ KINA GECESİ NASIL YAPILIR ? 

Kuranlı Kına Gecesinde Neler Yapılır?

Kuranlı Kına Gecesinde Neler Yapılır ve *Sohbetli Kına Gecesi Nasıl Olur diye düşünüyorsanız eğer,
Kevser Organizasyon ayrıcalığı ile düzenleyeceğiniz *İslami kına gecesinde, *Dini Kına Gecesi Piyesleri, *Kına Gecesi Sohbetleri, ve birbirinden güzel *İslami Kına Gecesi Şiirleri dinleyebilir, o özel gecede İlahi Söyleyen Bayanlardan oluşan *Bayan İlahi Grubumuzun Söylediği
birbirinden güzel *kına gecesi ilahileri ni izleyebilirsiniz..
Unutmayın!!! İslami Kına Bizim İşimiz..
Sizde İslami Kına ayrıcalığını Kevser Organizasyon ile yaşayın….
bizi arayın ve birbirinden güzel *dini kina gecesi fikirlerimizi sizinle paylaşalım..

İstanbul Dışı İslami Kına Organizasyonu Fiyatları

0537 455 52 87

Kevser Organizasyon İslami Kına Organizasyonu Istanbul, Ankara İslami Kına Organizasyon, Bolu İslami Kına Organizasyon, Eskişehir İslami Kına Organizasyon, Karabük İslami Kına Organizasyon, Çankırı İslami Kına Organizasyon, Çorum İslami Kına Organizasyon, Kırıkkale İslami Kına Organizasyon,Yozgat İslami Kına Organizasyon, İzmit İslami Kına Organizasyon, Sakarya İslami Kına Organizasyon ayrıca Marmara Bölgesi ve yakınındaki tüm illerde İslami Kına Hizmeti vermektedir..

İstanbul dışı yaptığımız Islami Kına programlarda farklı bir fiyat tarifesi uygulanmaktadır..
lütfen fiyat tarifemiz için bizimle irtibata geçiniz..

Kuranlı Kına Gecesinde Neler Yapılır diye merak ediyorsanız hemen sizler için açıklayalım.. Kevser Kina Organizasyon Oyunsuz Kına Gecesi tertip ederken her anı dolu dolu yaşanacak bir programa imza atıyor..

işte Kına Gecesi Program Akışımız içindeki gösterilerimiz..

Dini Kına Gecesi Piyesleri , Dini Kına Gecesi İlahileri , Kına Gecesi İle İlgili Dini Şiirler , Defli Kına Gecesi , Semazenli Kına Gecesi , Kuranlı Kına Gecesi , Komik Kına Gecesi Skeçleri ve daha niceleri..

Ayrıca her Müşterimizin Dini Kına Gecesi Fikirleri nden istifade ediyor ve fikir alışverişi yapıyoruz.. Çünki her gelinimizin kendi İslami Kına Gecesi ile ilgili bir hayali olduğunu biliyor ve bunu önemsiyoruz..

Müşterilerimizin isteğine göre tamamen Çalgısız Kına Gecesi organize ettiğimiz gibi, Evde Kına Gecesi yapmak isteyen müşterilerimize de hizmet vermekteyiz.. Bu etkinliklerimiz dışında Dini Kına Gecesi Program Akışı mız hakkındaki diğer detaylar için ve Kına Gecesi Nasıl Yapılır diye merak ediyor iseniz Kevser Kına Organizasyon ile irtibata geçebilirsiniz..

 • Gül Şerbeti İkramı
  Bayanlardan oluşan ilahi grubu
  Bayan sunucular
  Bayanlardan oluşan palyaçolar
  Bayan tasavvuf grupları
  Bayan ilahi grupları
  Def Eşliğinde İlahiler
  El Zilleri Ve Taçlar
  Bayan hoca
  Bayanlardan oluşan kına ekibi
  Hint Kınası Henna
 • Mekanların süslenmesi
  Bayan semazen
  Bayanlardan oluşan garson ekibi
  Bayan kameraman
  Bayan fotoğrafçılar
  Kına Tahtı
  Kına Minderi
  Taht Cibinliği
  Gelin Bindallısı
  Arkadaş Bindallısı
  Kına Tepsisi
 • Gelin Yolu
  Anne ve Kayınvalideye Kahve İkramı
  Gül Takdim bölümü ve Anne Nasihati
  Kına Sepeti
  Hediyelik Kuru Kına
  Yaş Kına
  Kına Mumları
  El Gülleri
  Konfetiler
  Volkanlar
  Nişan Masası

BAYAN İLAHİ GRUBU

Bayan İlahi Grubu” Arıyorsunuz.. ve Kevser Organizasyona denk geldiniz…

O zaman Hoşgeldiniz, ve tam yerine geldiniz..
Çünki Istanbul ve Marmara bölgesinde,  Ankara ve İç Anadolu da bayanların bir arada olduğu tüm Manevi organizasyonlarda Ilk ve ençok tercih edilen Bayan İlahi Grubu kuruluşu olarak hizmetimize aşk ve şevk ile devam ediyoruz..

Bayan Tasavvuf Ekibi

Bayan Tasavvuf Ekibi olarak Bizler sadece sahnede bildiği İlahileri okuyan  “Bayan İlahi Grubu” değil, ömürde bir kez olacak O Özel günün yükünü Düğün sahibinin omuzlarından alan “Bayan Organizasyon Ekibi” olarak hizmet veriyoruz..

Bizler, Yeniliği elden bırakmayan Bayan İlahi Grubu, her gelin için ayrı ayrı hazırlık ve çalışma yapan Bayan İlahi Grubu, Müsait günlerinde, yeni projeler yapıp, eski müşterilerle hasbihal eden Bayan İlahi Grubu, bazen de yeni müşterilere randevu veren, düzeni sağlayan ve ekipteki birlik beraberliği pekiştiren, ve tabiiki işini severek yapan Kevser Bayan İlahi Grubu Olarak samimi, güleryüzlü ve güvenilir hizmet vermeye devam ediyoruz..

Ve

Mutlu AN’larınızı Unutulmaz ANI’lara Dönüştürüyoruz..

Bayan İlahi Grubu arayan Müşterilerimiz Bizleri ihtiyac olan bir merasim sebebiyle bulurlar. Fakat yinede net bir bilgi olsun diye belirtmekte fayda var, Bayan İlahi Grubu hangi programlarda Hizmet vermektedir, bunu da sizlere Belirtelim istiyoruz;

Bayan Organizasyon Hizmet Alanları

En Fazla tercih edilen İslami Kına Gecesi OrganizasyonuBayan İlahi Grubu ile Bebek MevlidiBayan İlahi Grubu ile İslami SünnetBayan İlahi Grubu ile İslami NişanBayan İlahi Grubu ile İslami DüğünBayan İlahi Grubu ile Sünnet MevlidiBayan İlahi Grubu ile Altın GünüBayan İlahi Grubu ile Evde NişanBayan İlahi Grubu ile Cenaze Mevlidi,  Bayan İlahi Grubu ile Kermes, Bayan İlahi Grubu ile Evde Kına GecesiBayan İlahi Grubu ile Kadınlar GünüBayan İlahi Grubu ile Anneler Günü,  Bayan İlahi Grubu ile Otel Toplantıları,  Bayan İlahi Grubu ile Huzurevi , Bayan İlahi Grubu ile Yetiştirme Yurdu,  Bayan İlahi Grubu ile CezaeviBayan İlahi Grubu ile Kadınlar MatinesiBayan İlahi Grubu ile Gelin HamamıBayan İlahi EkibiGelin Hamamı İlahi Ekibi.

Belki sayamadığımız, hatırlayamadığımız alanlar vardır, fakat İstanbul Kevser Bayan İlahi Grubu ve Ankara Kevser Bayan İlahi Grubu çok geniş bir çerçevede hizmet verdiğimiz şüphe götürmez.. yeterki çağrıldığımız organizasyonlar meşru bir zeminde gerçekleşsin. Islami çerçevenin dışına taşmasın..

Sizde İhtiyacınız olan organizasyon için, Bayan İlahi Grubumuzu arayın, en güzel çözümleri birlikte üretelim..

Güleryüzlü, Güvenilir ve Sorunsuz Hizmetin adresi.