Dini Kına Organizasyon Sultangazi

Kevser Organizasyon, Türkiyenin en çok tercih edilen İslami Organizasyon Firması olmaya devam ediyor..

Bayan İlahi Grubu ve İslami Kına Gecesi Bayan Ekibi olarak İstanbul Sultangazi ilçesinin tüm mahallelerinde İslami Nişan, İslami Kına ve İslami Düğün hizmeti vermeye devam ediyoruz..
İslami Kına Gecesi ekibi olarak, unutulmaz bir Kına Gecesi Organizasyonunu daha ALLAH ın izni ile tamamlayıp, dünya evine girecek bir güzel çiftimizin daha sevincine ortak olduk, ve bu özel AN’larını şansa bırakmayıp profesyonel ekibimiz ile unutulmaz ANI’lara dönüştürdük ,..

İslami kına gecesi organizasyonu fiyatları için tıklayın

14 aralık 2019 Cumartesi günü, Sultangazi Yunus Emre Mahallesi nde bulunan,  İsmailağa Camii Kültür Salonunda , İslami Kına Gecesi Organizasyonu Gerçekleştirdik..

Dini kına gecesi organizasyonu fiyatları için tıklayın

ADIGÜZEL ailelerinin kerime ve mahdumları,  Zehra ve Ahmet‘in İslami Kına Gecesi Yunusemre Mahallesi’ nde, tüm dost, akraba ve diğer davetlilerinin yoğun katılımı ile gerçekleşti..

Organizasyonumuzda, Bayan İlahi Grubu muz salon girişinde misafirlerimizi gül suyu ve lokumlar ile karşılayıp güleryüzlü bir şekilde yerlerini gösterdikten sonra, yine muhteşem bir görsel şov ile gelin ve damadımızı salona davet ettiler..

Sohbetli kına gecesi organizasyonu fiyatları için tıklayın

Çiftlerimiz Kaz Tüyü İle yapılan Gelin Yolları altından salona girişinden sonra programımız şöyle devam etti..

Bayan Organizasyon Ekibimiz def eşliğinde ilahi ve ezgiler söyleyip davetlilere farklı bir atmosfer yaşatırken, aynı zamanda ilahilere davetlilerinde eşlik etmesi ile gecemizin birlik ve bütünlüğü sağlandı ve ailelerin birbirleri ile kaynaşmasına zemin hazırlanıp bu güzel gecenin yaşandığı ortam şenlendirildi…

program boyunca ekibimizin hazırladığı Bayan Semazen gösterisi, gül merasimi, gelin kaynana atışması ve kahve ikram bölümü ile davetlilerimiz kah güldü, kah hüzünlendiler..

ve son olarak getirdiğimiz bindallı ve aksesuarları ekip arkadaşlarımız öncülüğünde sahiplerine ulaştırarak düzeni sağlamış olduk..

Semazenli kına gecesi organizasyonu fiyatları için tıklayın

Çiftimizi tekrar kına türküleri ile salona aldıktan sonra, ne için kına yakıldığına dair anlattığımız hikayemizin ardından, anne baba ve diğer davetlilerden helallikler alınıp sağ elin kınası,
kayınvalide den de hediyesi alınıp, sol elin kınası yakıldı.

(annem ve gelin türküleri ile ve aşrı şerif ile başlayan kına yakma merasimimiz dua ile son buldu)

ADIGÜZEL ailelerinin gözbebekleri olan, Zehra ve Ahmet kardeşlerimize bir ömür mutluluklar diliyoruz…

Sizlerde Sultangazi Yunus Emre Mahallesinde Dini Kına Organizasyonu Düzenlemek İsterseniz, Kevser  Kına Organizasyon Her zaman Hizmetinizdedir…

HİZMET VERDİĞİMİZ DİĞER NOKTALAR

 

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.