Ataşehir Bayan İlahi Grubu-Mevlid-Kına-Sünnet

Ataşehir Bayan İlahi Grubu

Bayan İlahi Ekibi Neler Yapar?

Kalite ve Hizmette “Sınır” tanımayan Bayan İlahi Grubumuz  Düzenlediği Bebek Mevlüdü, Cenaze Mevlüdü, İslami Kına Organizasyonu, Sünnet Kınası, ve Bayanlara Özel Manevi etkinlikler ile Ataşehir de hizmet vermeye devam ediyor..
Ataşehir Bayan İlahi Grubu olarak Mutlu Ailelerin   Ataşehir de Dini Kına organizasyonu, Ataşehir de Bebek Mevlüdü, Ataşehirde Cenaze Mevlüdü, Ataşehir de İslami Nişan, Ataşehir de İslami Düğün gibi her türlü İslami Organizasyonlarınızda sizlere çözümler üreterek hizmet sunuyoruz..

İslami Kına Ataşehir

Yaptığımız programlar aileler adına selamlama ile başlar. İslami Organizasyonu izleyen Konuklarımıza selamlama konuşması, Kuran-ı Kerim ve Sohbet yapıldıktan sonra, Bayan İlahi Grubunun Def ile İlahileriBayan Semazen Gösterisi gibi  etkinlikler ile İslami  Organizasyon devam eder,

İslami Kına Organizasyonu İstanbul ekibimizin düzenlediği Gül ile Nasihatler bölümünde gelinimiz annesinden aldığı nasihatler ile yeni yuvasını nasıl idame edeceğini ve nasıl iyi bir eş olacağını bir kez daha hatırladı.

Kevser İslami Kına Ekibi hiçbir İslami Kına Organizasyonunda çocukları ihmal etmez, çocuklarımızın gönlünü ilahiler ve yarışmalarla hoş ediyor ve onlarıda bu geceden mutlu bir şekilde uğurluyoruz ..

Ataşehir Bayan İlahi Grubumuz, Ataşehir İslami Kına Gecesinin finalini ise en güzel Kına TürküleriKına İlahileri eşliğinde Kına Yakma Merasimi İle Gerçekleştirdi.. Gelin Hanım ve Damat beyin yakın akrabaları dışında birçok önemli davetlinin de katıldığı Dini Kına Merasimimiz Ataşehir in en Çok tercih edilen İslami Kına Organizasyonu olarak Unutulmayacak anılar arasında yerini aldı. Bu muhteşem İstanbul İslami Kına Organizasyonunda ve İstanbul İslami Kına Gecesinde ilgilerini bizden eksik etmeyen  Ailelerimize çok teşekkür ederiz…

ATAŞEHİR
BAYAN İLAHİ GRUBU

HİZMET VERDİĞİMİZ BÖLGELER

 

Ataşehir Bayan İlahi Grubu,
Aşıkveysel Mahallesi Bayan İlahi Grubu,
Ataşehiratatürk Mahallesi Bayan İlahi Grubu,
Barbaros Mahallesi Bayan İlahi Grubu,
Esatpaşa Mahallesi Bayan İlahi Grubu,
Ferhatpaşa Mahallesi Bayan İlahi Grubu,
Fetih Mahallesi Bayan İlahi Grubu,
İçerenköy Mahallesi Bayan İlahi Grubu,
İnönü Mahallesi Bayan İlahi Grubu,
Kayışdağı Mahallesi Bayan İlahi Grubu,
Küçükbakkalköy Mahallesi Bayan İlahi Grubu,
Mevlana Mahallesi Bayan İlahi Grubu,
Mimarsinan Mahallesi Bayan İlahi Grubu,
Mustafakemal Mahallesi Bayan İlahi Grubu,
Örnek Mahallesi Bayan İlahi Grubu,
Yeniçamlıca Mahallesi Bayan İlahi Grubu,
Yenisahra Mahallesi Bayan İlahi Grubu,
Yenişehir Mahallesi Bayan İlahi Grubu,

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.